Vítám Vás na mém blogu. Blog se zprvu věnoval modelům zvířat a byl ve formě virtuální zoo. Sběratelství se posunulo na minimum a začaly přibývat další koníčky, nyní na blogu najde rubriku pro každý můj koníček. Naleznete zde rubriku věnující se modelům a vlastně i zvířatům, teraristice, rostlinám, výletům, keslení a mé hobby pro modelování a pravěk představuje rubrika pravěku. Doufám, že se Vám bude blog líbit a budete se pravidelně vracet.

Maty26----__-------______

Březen 2017

Diorama: velociraptoří hnízdo

2. března 2017 v 21:14 | Maty26 |  Pohled do mé dílny
Přidávám fotky mé první pravěké diorama. Usmívající se Plánuji víc takovýchto pravěkých diorama. Moc mě to bavilo. Jediné co jsem vyrobil byl vlastně jen podstavec, zbytek je již pouze o skládání toho co vytvořila matka příroda. Myslím, že tam samička na vejcích pěkně zapadá. Taková nenápadná. Super. Smějící se Přesně to byl záměr. Nenápadná samička sedící na vejcích.
A jedna otázka pro HAASe - Chtěl bych na ten větší klacek ještě nějakého drobného pterosaura či nějakého létajícího dinosaura (třeba archeopteryx, microraptor), takže něco malého, co žilo na stejném místě a ve stejném období jako velociraptoři. Usmívající se