Vítám Vás na mém blogu. Blog se zprvu věnoval modelům zvířat a byl ve formě virtuální zoo. Sběratelství se posunulo na minimum a začaly přibývat další koníčky, nyní na blogu najde rubriku pro každý můj koníček. Naleznete zde rubriku věnující se modelům a vlastně i zvířatům, teraristice, rostlinám, výletům, keslení a mé hobby pro modelování a pravěk představuje rubrika pravěku. Doufám, že se Vám bude blog líbit a budete se pravidelně vracet.

Maty26----__-------______

Leden 2018

Felixovo terárko odstupem času

Včera v 13:25 | Maty26 |  Teraristika
Dnes jsem nafotil Felixovo terárko a porovlnal se starší fotkou a zjistil jsem, že se mi rostliny krásně rozrostly, především fittonia, kterou jsem tam dal jako kousek utrápené rostlinky, který přežil, nějak se jí u mě nelíbilo, v terárku roste krásně :) Potos se též krásně rozrostl a ve vrchním patře poskytuje felixovi dostatek místa ke slunění. :) A také jsem přidal mini vríseu, kterou mám z léta a stále kvete, jen je z nedostatku světla již dost vybledlá.

terárium

fittonia

I am Groot!

Úterý v 15:41 | Maty26 |  Novinky
Včera mi přijel z Číny přes eBay baby Groot. Je to povedná a roztomilá figurka :) Kdo by nemiloval ikonickou postavičku tancujícího Groota ze Strážců galaxie? :) A já se teď můžu chlubit, že je součástí mé sbírky :Dpohled do poliček 2016 vs 2018

11. ledna 2018 v 19:04 | Maty26 |  Ostatní: co se jinam nevešlo
Podařilo se mi dohledat fotku poličky z února 2016, a tak jsem nafotil i současný stav, takže můžete srovnat :) Pár modelů tam chybí, přesněji těch pár oblíbených, co jsme si vzal k sobě do pokoje :) Mezi nimi i Big All :D
únor 2016

leden 2018 - skoro 200 modelů :D

vanilka

7. ledna 2018 v 17:30 | Maty26 |  moje malá botanická
V pátek jsem dostal vanilku :) Vanilka je liánovitá, epifytní orchidej z Mexika a Guatemaly. Opyluje jí endemický druh hmyzu a některé druhy kolibříků. S možností umělého opylení se rozšířila po tropech celého světa. V bytových podmínkách kvete sporadicky a to až dosáhne délky minimálně 5 metrů. myslím si, že více psát je celkem zbytečné, jelikož každý dobře zná vanilku z kuchyně :)