V dohledné době by měl blog projít plánovanou rekonstrukcí.__-------______

Únor 2018

Mango

28. února 2018 v 14:28 | Maty26 |  moje malá botanická
Po delší době se opět pochlubím s mým mangem :) Krásně roste, už je to velká rostlina :) A jeho kolega avokádo také :DJen to třeba příště :)


Small All

25. února 2018 v 11:26 | Maty26 |  Novinky
Zprvu se omlouvám za dlouhou neaktivitu, nějak nebyl chuť a čas psát. Řešil jsem přihlášky na školu a do toho jsem ještě dostal kopačky.

O jarních prázdninách se mi povedlo sehnat Schleich allosaura, který se vyráběl v letech 2006 - 2015. Vím, není to nějaký extra starý model a asi ani nějak extra vzácný, ale udělal mi velkou radost :) Povedlo se mi ho získat za 150 kč i s poštou, což je naprosto bezkonkurenční cena :) Tento model se mi líbí více než ten současný. Má prostě své kouzlo :) Už se těším na jaro, až ho vezmu ven a nafotím :) Co mě na tomto modelu zarazilo je jeho velikost - je o dost menší než současný model, a tak se nabízelo jméno Small All :D Když současný model je Big All, tak proč by ten starý nemohl být Small All? :)

Dále zvažuji další překopávku blogu :D Možná i nový blog, ještě nevím :) Chtěl bych se zbavit názvu "Zoo kontinentů" a přejít na "Maty´s collection", myslím si, že je to výstižnější :) Navíc když se má sbírka rozrůstá i do světa dinosaurů :D Taky by to chtělo nový design asi :D No uvidíme, na co přijdu :) :D