Vítám Vás na mém blogu. Blog se zprvu věnoval modelům zvířat a byl ve formě virtuální zoo. Sběratelství se posunulo na minimum a začaly přibývat další koníčky, nyní na blogu najde rubriku pro každý můj koníček. Naleznete zde rubriku věnující se modelům a vlastně i zvířatům, teraristice, rostlinám, výletům, keslení a mé hobby pro modelování a pravěk představuje rubrika pravěku. Doufám, že se Vám bude blog líbit a budete se pravidelně vracet.

Maty26----__-------______

Areál zoo

Expozice kotulů

13. září 2017 v 17:29 | Maty26
Expozice kotulů vyrostla v části zoo zaměřené na Jižní Ameriku a tomu odpovídá i její styl - konstrukci tvoří kmeny, mezi kterými je natáhlá síť, je zde mnoho různých parkosů a lan na šplhání. Střecha je pokryta suchými palmovými listy s okny. Ubikace je znatelně menší než voliéra a je nabarvena různými odstíny zelené, zboku je obložená kmeny, zepředu pískem. Dovnitř lze nakouknout oknem.

Typ: expozice

Rok otevření: září 2016

Velikost: Venkovní voliéra má tvar šestiúhelníku o délce jedné strany kolem 3,6 m (20 cm) a výška i se střechou činí celkem 6,3 m (35 cm). Vnitřní ubikace je dlouhá 3,6 m, široká 2,5 a vysoká 3,2 m (20 x 14 x 18 cm). Celková délka expozice tedy činí 9 m a je široká 7,7 m (50 x 43 cm).

Měřítko: 1:18

Inspirace: více méně z mé hlavy


zvířata v expozici:

 
 

Reklama