Vítám Vás na mém blogu. Blog se zprvu věnoval modelům zvířat a byl ve formě virtuální zoo. Sběratelství se posunulo na minimum a začaly přibývat další koníčky, nyní na blogu najde rubriku pro každý můj koníček. Naleznete zde rubriku věnující se modelům a vlastně i zvířatům, teraristice, rostlinám, výletům, keslení a mé hobby pro modelování a pravěk představuje rubrika pravěku. Doufám, že se Vám bude blog líbit a budete se pravidelně vracet.

Maty26----__-------______

Novinky

I am Groot!

Úterý v 15:41 | Maty26
Včera mi přijel z Číny přes eBay baby Groot. Je to povedná a roztomilá figurka :) Kdo by nemiloval ikonickou postavičku tancujícího Groota ze Strážců galaxie? :) A já se teď můžu chlubit, že je součástí mé sbírky :D


nové (vánoční) modely

25. prosince 2017 v 13:11 | Maty26
Po Vánocích se má sbírka rozrostla o 8 modelů a nyní číta přesně 199 modelů.

Přesněji jsem dostal tyto modely:
- tygr sumaterský - Schleich 2015 - Brahma
- mládě hrocha - Schleich 2013 - 2017 - zatím beze jména
- prase domácí - Schleich 2015 - Piggy (dárek k nákupu na kozelrozel)
- slůně africké - povedený fake Schleich - Jimbo
- sokol stěhovavý - Collecta 2010 - Falco
- žralok zebrovitý - Collecta 2013
- vážka - Collecta 2009

a to nejlepší nakonec.. no tedy.. těšil jsem se na něj nejvíc, ale jsem zklamán, protože na obrázku byl starší model allosaura a já dostal tento nový z roku 2017. No co nadělám...

+ nějaké oblečení a Kovyho knížka - za včerejšek jsem přečetl 65 stran :D
Co vás čeká?

27. srpna 2017 v 19:45 | Maty26
Po dvouměsících konečně zase na pc! :D Za ty 2 měsíce se toho hodně stalo, má sbírka orchidejí se rozrostla na rovných 30 kousků, postupně mi chcípli 3 z 5 štírů, tak jsem zbylé 2 prodal a navštívil 2 zoo. Tak dobře, zas tak hodně se asi nestalo no :D A na co se můžete těšit? Postupně budu přidávat fotky orchidejí s popisem, modely jsou samozřejmostí, dále popis již zmíněných českých zoo - přesněji zoo Olomouc a zoo Brno a také přibyla složka na mé čmáranice :D Tak uvidíme, jestli bude mít úspěch :) A taky mám pro vás připravený příběh. Jsem vážně zvědav co na něj povíte. Zatím mám napsanou první část, měly by být celkem 3, pokud půjde vše podle plánů. Takže to takový malý článek na "uvítanou" :D Fotka mojí sbírky při nedávném utírání prachu :)

Info

11. května 2017 v 21:08 | Maty26
Jistě jste si všimli, že jsem promazal starší články a upravil rubriky. Po té co jsme viděl, že HAASův blog slaví 8. "narozeniny", tak mě to nakoplo, že můj blog nemá ani 3 roky (myslím, že jsem začínal léto 2014, ne? Nebo možná 2015 :D ) a už je takový... Zanedbaný. :D Pokusím se blog oživit. Jistě jste si všimli nových rubrik. Takže zde zůstávají kontinenty, kam budu psát o zvířatech resp. mých modelech a pak je zde areál. Říkal jsem si, že už dál budovat nebudu, jelikož je škoda, aby mé pavilony chátraly na půdě a tak tady bude jen pár článků a přibývat nebudou. Pak je zde "odstavec" pravěku, kde budu psát o pravěkých zvířatech resp. mých modelech (zatím mám velociraptora, leaellynasauru a anomalocarise, kterého brzy představím). V další části naleznete "tipy na výlet" kam budu dávat SVÉ fotky a zážitky ze zajímavých míst v ČR. Také je zde "teraristika a botanika" kam budu přidávat články o mém chovu a mých rostlinách. Pod ní je "pohled do mé dílny" což je něco jako měl Víťa - hobby koutek, kde budu přidávat fotky z tvorby mých modelů a poslední je "co se jinam nevešlo" a zde bude to co se jinam nehodí :D Napadá mě třeba nějaký zajímavý objev? Ale to spíše nechám HAASovi, uvidíme co tam bude. :D Zatím jsou složky nefunkční, ale brzy je zprovozním. :)
 
 

Reklama