V dohledné době by měl blog projít plánovanou rekonstrukcí.__-------______

Pohled do mé dílny

liopleurodon: mořské monstrum v mojí dílně

27. května 2017 v 21:41 | Maty26
Liopleurodon patří mezi mé oblíbené druhohorní živočichy a tak jsem se rozhodl, že si jednoho do pravěké expozice vymodeluji. A tak jsme se do toho pustil. Hlava se mi celkem povedla ( i když by samozřejmě mohla být i lepší), ale tělo jsem mu už jednou zvětšil. Teď je již vypečený, ale tělo ještě zvětším. Nejen proto, že mi při pečení vznikla za pravou zadní ploutví bublina. Možná trochu upravím i hlavu, přesněji spodní čelist. Práce je ještě spousta, ale myslím, že by to mohl být celkem pěkný modýlek. Co myslíte?

anomalocaris je hotov

12. května 2017 v 17:59 | Maty26
Anomalocaris je hotov. Je v měřítku 1:6 a je vyroben z vypalovací hmoty MASS. Původně mělo jít o pohyblivý model, ale tato hmota mi to neumožnila a tak se jedná o statický model. Avšak až tuto hmotu domodeluji, tak udělám ještě jednoho pohyblivého do filmu "kambrium". Chtěl jsme ho představit rovnou v popisu, ale nejdřív musím udělat nějakou pěknou diorama fotku. :D Co na něj říkáte? Příště budu modelovat mamuta.

Diorama: velociraptoří hnízdo

2. března 2017 v 21:14 | Maty26
Přidávám fotky mé první pravěké diorama. Usmívající se Plánuji víc takovýchto pravěkých diorama. Moc mě to bavilo. Jediné co jsem vyrobil byl vlastně jen podstavec, zbytek je již pouze o skládání toho co vytvořila matka příroda. Myslím, že tam samička na vejcích pěkně zapadá. Taková nenápadná. Super. Smějící se Přesně to byl záměr. Nenápadná samička sedící na vejcích.
A jedna otázka pro HAASe - Chtěl bych na ten větší klacek ještě nějakého drobného pterosaura či nějakého létajícího dinosaura (třeba archeopteryx, microraptor), takže něco malého, co žilo na stejném místě a ve stejném období jako velociraptoři. Usmívající se

 
 

Reklama