V dohledné době by měl blog projít plánovanou rekonstrukcí.__-------______

Teraristika

Felixovo terárko odstupem času

21. ledna 2018 v 13:25 | Maty26
Dnes jsem nafotil Felixovo terárko a porovlnal se starší fotkou a zjistil jsem, že se mi rostliny krásně rozrostly, především fittonia, kterou jsem tam dal jako kousek utrápené rostlinky, který přežil, nějak se jí u mě nelíbilo, v terárku roste krásně :) Potos se též krásně rozrostl a ve vrchním patře poskytuje felixovi dostatek místa ke slunění. :) A také jsem přidal mini vríseu, kterou mám z léta a stále kvete, jen je z nedostatku světla již dost vybledlá.

terárium

fittonia

Předčasný dárek k Vánocům

4. prosince 2017 v 16:47 | Maty26
Včera byli naši na burze a přivezli mi i malý dárek. Již jsem zmínil, že k Vánocům chci gekončíka (nebo jsem možná jen naznačil, teď přesně nevím :D ), ale že mi ho přivezou už v neděli jsem nečekal :D Vlastně jsem ani nevěděl, jestli mi ho doopravdy koupí :D No a stalo se! :) Kiwi je od včerejška doma, zatím v boxu (povinná karantána a navíc je to ještě mládě, tak musí dorůst, aby jí holky nešikanovaly :D ). Je hrozně pěkná a roztomilá, opravdu mám radost! :) Už mě stihla i seřvat :D Mláďata gekončíku jsou celkem uřvaná, postupně jak dospívají, tak už zvuky nevydávají.
Co si o ní myslíte? No není nádherná?! A modelů bude nakonec o trošku víc ;) :D

gekončíci přejí příjemný víkend

6. října 2017 v 16:48 | Maty26
Po dlouhé době jsem zas nafotil gekončíky :) Výsledek můžete shlédnout níže ↓

Felixovo "nové" terárium

5. května 2017 v 21:37 | Maty26
Tak Nedávno jsem Felixovi rekonstroval terárium. Hlavním důvodem byla plíseň na bambusech, ale jsem s ním spokojenější tak celkově. Usmívající se Je mnohem přírodnější. Biotop je les na Madagaskaru. Tedy jenom les... Z Madagaskaru má pouze obyvatele, nic víc. Smějící seTak co na něj říkáte?

terárium před rekonstrukcí

a po ní

Felix

7. dubna 2017 v 20:29 | Maty26
Povedly se mi celkem pěkné fotky felsumáka Felixe. No uznejte není nádherný? Smějící se


 
 

Reklama